Kurumsal Workshoplar

Kurumsal Firmalar İçin Dans Workshopları

Kurumsal firmaların organizasyonlarında, firma çalışanları için, çeşitli dans türlerinden workshoplar gerçekleştirip, hem biribirinden farklı dansları öğretiyoruz, hem de davetlileri eğlendiriyoruz. İlk önce daha önceden kesinleştirilen dans türlerinden profesyonel dans gösterilerimizi yaptıktan sonra, bütün çalışanları workshopumuza katılmaları için hareketlendirip, workshopun ardından çalışanlar ile partnerleşerek, gece boyunca onlara dans için eşlik edebiliyoruz. Organizasyon ekibi ile önceden konsept ve workshop hakkında kreatif toplantı yaparak, kurumsal workshopumuzu istenilen doğrultuda ve özgün şekilde gerçekleştirmemiz oldukça mümkündür.
Belirlenen bir konsept ile dans türlerimizi, dans sırasında kullanacağımız obje veya kostümlerimizi ayarlayabilmekteyiz.

Workshopumuzda Kullanabileceğimiz Dans Türlerimiz:
Sportif Latin Danslar: Cha Cha Cha, Rumba, Jive, Samba, Paso Doble
Sosyal Latin Danslar: Salsa, Bachata, Merenque, Rueda, Kizomba
Standart Danslar: İngiliz Valsi, Viyana Valsi, İngiliz Tangosu, Foxtrot, Quickstep
Oryantal, Zumba, Pilates, Halk Oyunları

-Yıllara Göre Konseptler (Antik çağlar, 19. Yüzyıl Baloları, 30'lar, 50'ler, 60'lar, 70'ler, 80'ler, 90'lar, vb.)
-Kostüme Göre Konseptler (Takım Elbise Zorunluluğu, Sadece Kırmızı Giyme Zorunluluğu, Pijama Partisi, Yaratıcı Kostüm Partisi, vb.)
-Yörelere Göre Konseptler (Latin Amerika, Amerika, Avrupa, Anadolu, Balkanlar, Asya, Ortadoğu, Afrika)
-Danslara Göre Konseptler ( Vals-Balo, Salsa-Karnaval, Hiphop-Underground, Tango-Aşk, Swing-30'lar, Rock'n Roll, Jazz, Samba-Festival, Lindy Hop-30'lar, Jive-Denizci, Oryantal-Mısır)